*** Przesłaniem VINTRIPS®, jest wprowadzenie swoich klientów w świat kultury wina.

*** VINTRIPS® nie jest biurem podrȯży, a jedynie strukturą internetową pełniącą rolę szkoleniową i doradczą. Realizacje programȯw mają charakter składkowy.
*** Każdy wyjazd jest szyty na miarę, indywidualnie projektowany i
przygotowywany.
*** Wine Tour to nie tylko wyjątkowa przygoda turystyczna, enologiczna i gastronomiczna. Wyjazdy te, są również niepowtarzalnym doświadczeniem poznania tak zwyczajów, jak i dziedzictwa kulturowego odwiedzanych regionów.


PROGRAMY PEV

PEV to programy edukacyjne wprowadzające w świat kultury win precyzyjnych, win wysokich.

Realizowane w matecznikach największych win świata.

Regiony winiarskie (standard): Burgundia, Alzacja, Jura, Prowansja, FVG i Alto Adige.

Inne regiony (opcja): do uzgodnienia i osobnej kalkulacji.

Dwa poziomy zaawansowania:

I. START-UP: przeznaczony dla osȯb dopiero zaczynających swoją przygodę z winem, ale pragnących rozpocząć ją w sposȯb tyle usystematyzowany, co profesjonalny. Propozycja przeznaczona jest ponadto dla postaci lubiących wino, ale jeszcze nie do koǹca rozumiejących dlaczego. Program START-UP w porȯwnaniu z programem PRO, kładzie większy nacisk na odkrywanie sekretȯw win, a w konsekwencji uczy swobodnego prowadzenia konwersacji "winiarskich". W programie jest mniej samych degustacji (1 – 2 dziennie), a wina są "łatwiejsze". Większy z kolei nacisk położony jest nie tylko na zgadnienie kultury wina, ale rȯwnież na poznawanie zasad harmonii win z potrawami.

II. PRO: to program skierowany do kolekcjonerȯw win, a także osȯb, ktȯre planują stworzenie swojej własnej, unikalnej kolekcji. Może być użyteczny dla importerȯw, żeby nie wspomnieć o wszystkich, pragnących poznać sekrety win precyzyjnych. PRO to program specjalny, par excellence degustacyjny (3 degustacje dziennie), ktȯrego celem jest:

1. Zdegustowanie jak największej ilości win wysokich, dla ścisłego określenia własnych upodobań i smakȯw

2. Udostępnienie kontaktȯw i stworzenie efektywnych kanałȯw wspȯłpracy, tak aby każdy z uczestnikȯw programu posiadł w przyszłości możliwość bezpośredniego zamawiania win zgodnie z obowiązującym prawem.


Trzy standardy zakwaterowania:

Economy [gîtes d’étape: pokoje wieloosobowe, wspȯlna łazienka i kuchnia]
Upgrade [chambres d’hôtes: Bed&Breakfast u winiarzy] (opcja)
VIP [hotele****, odbiȯr i powrȯt z/na najbliższe lotnisko] (opcja)

Opcje [dot: Burgundii]:

* Opieka profesjonalnego sommelier'a BIVB (francuski, angielski, niemiecki): 150.- € / dziennie
* Dostęp do możliwości zakupu legendarnych win Burgundii (Romanée Conti, La Tâche, Clos de Tart etc) w rozsądnych cenach
* Ekskluzywna, prywatny lunch degustacyjny w jednej z najsłynniejszych domaines Gevrey-Chambertin. Standard win: Gd Crus i 1er Crus. Cena: 70.- € od osoby.
* Kolacja w restauracji Michelin*** (Menu 3 dania 170.- € lub 4 dania 190.- €)

Uwagi:

1. Orientacyjny koszt PEV w standardzie Economy [7 dni / 7 osȯb] wynosi od 2 374.- zł od osoby (projekcję kosztȯw przesyłamy na życzenie)
2. Vintrips® nie jest biurem podrȯży, a jedynie strukturą internetową pełniącą rolę szkoleniową i doradczą. Realizacje programȯw mają charakter składkowy.
3. Każdy wyjazd może być dowolnie modyfikowany zgodnie z życzeniami uczestnikȯw.
We Francji, w zasadzie, wszystkie degustacje win są bezpłatne
4. Programy całoroczne.

Copyright© by Adam Stankiewicz
Travel wine.
Travel VINTRIPS®