*** Przesłaniem VINTRIPS®, jest wprowadzenie swoich klientów w świat kultury wina.

*** VINTRIPS® nie jest biurem podrȯży, a jedynie strukturą internetową pełniącą rolę szkoleniową i doradczą. Realizacje programȯw mają charakter składkowy.
*** Każdy wyjazd jest szyty na miarę, indywidualnie projektowany i
przygotowywany.
*** Wine Tour to nie tylko wyjątkowa przygoda turystyczna, enologiczna i gastronomiczna. Wyjazdy te, są również niepowtarzalnym doświadczeniem poznania tak zwyczajów, jak i dziedzictwa kulturowego odwiedzanych regionów.


KOSZTY WYJAZDU


W jaki sposȯb policzyć koszt wyjazdu i dokąd wyjechać ?
DookolaWina butik on_line, we współpracy z VINTRIPS®, travel to the heart of wines (grupa Facebook) doradza w organizacji wyjazdów do regionów, w których ma najszersze, bliskie i bezpośrednie kontakty ze środowiskami winiarskimi: Burgundia, Prowansja, Alzacja, Jura, Friuli Venzia Giulia, Alto Adige, Katalonia. Inne destynacje do ustalenia.

Wynagrodzenie DookolaWina/Vintrips jest stałe i wynosi, bez względu na ilość uczestnikȯw 550.- zł dziennie (za wyjątkiem Katalonii)

W cenie: przygotowanie logistyki wyjazdu, prowadzenie zajęć wprowadzających w świat kultury wina i tradycji winiarskich odwiedzanego regionu, bieżące tłumaczenia, opieka merytoryczna 24/24 h., koszt zakwaterowania/wyżywienia wine guide'a. Uczestnicy zapewniają transfer z/do Polski dla wine guide’a.

DookolaWina przygotowuje i przedstawia do zaakceptowania propozycję programu i projekcję przewidywanych kosztów pobytu (zakwaterowanie, wyżywienie, bilety wstępu itp.)

* Warunki płatności: zgodnie z Regulaminem DookolaWina butik on_line, po zaakceptowaniu propozycji programu i potwierdzeniu koniecznych rezerwacji
* Dostępność: programy całoroczne
* Zakwaterowanie: Bed & Breakfast u winiarza lub hotel
* Wyżywienie: śniadanie w miejscu zakwaterowania, piknik lunch w winnicach, kolacja w jednej z regionalnych restauracji
* Degustacje: we Francji bezpłatne, we Włoszech max. 8.- € p.p.
* Zakupy wina ex-cellar: zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa EU, każda osoba może przywieźć ze sobą do 120 butelek wina na własny użytek.
PROJEKCJA KOSZTÓW WYJAZDU
Wszystkie wyjazdy są "szyte na miarę". W każdym wypadku należy podzielić koszty stałe przez ilość uczestnikȯw. Koszty stałe to wynagrodzenie DookolaWina + koszty transportu. W następnej kolejności koniecznym jest określenie kosztȯw zakwaterowania (jaki standard B&B czy hotel ?) i wyżywienia (limit cenowy ?).

Najbardziej ekonomicznie uzasadniony jest wariant dla 4-6 osȯb, dysponujących własnym transportem (mini bus). Każdy z wyjazdów to min. 4 dni pobytu na miejscu. Najciekawsze są programy łączone np. Burgundia/Alzacja, Burgundia/Prowansja, Alzacja/Jura, FVG/Alto Adige.
Przykładowe ceny to:
* B&B od 45-55.- € za pokȯj dwuosobowy ze śniadaniem
* lunch 10.- € p.p.
* kolacja od 20.- € p.p.
* wynajęcie minibus Renault Trafic (9 osȯb) od 190.- zł / dzieǹ bez kierowcy.
Wcześniejsza rezerwacja = lepsze warunki zakwaterowania.e>